درباره ما

درباره مجموعه لاراتاندر

لاراتاندر یک مجموعه از تمام امکانات دنیای آنلاین ویژه صاحبان کسب و کارهاییست که برای وبسایت خود دامنه، هاست، سرور یا پشتیبانی کامل وبسایت نیاز دارند. این مجموعه هدف خود را ارائه بهترین سرویس ها و خدمات به شما با تمرکز بر سه اصل، قابلیت اعتماد، امنیت اطلاعات و پشتیبانی همیشگی و برخط بنیان گذاشته است.

در سال 1400 این مجموعه بدون حمایت هیچ ارگان دولتی یا خصوصی و صرفا با بهره از علم و دانش و هزینه شخصی تأسیس شد. لاراتاندر در راه پر فراز و نشیبی قدم گذاشته و به حمایت گرم شما عزیزان نیازمند است. هنگامی که موسسین لاراتاندر برای اولین بار شروع به کار کردند، این اشتیاق رسیدن به قله بود که به سوی هدف سوقشان داد. پس کار روزانه خود را رها و با انگیزه و کار شبانه روزی لاراتاندر را به یک میزبان سریع و ایمن تبدیل نمودند.

از هم اکنون لاراتاندر در سراسر ایران و جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهد، و از اینکه بخشی از دنیای آنلاین شما را تشکیل داده ایم، به خود می بالیم. امیدواریم از محصولات و سرویس های ما به همان اندازه که ما از ارائه آن ها به شما لذت می بریم، لذت ببرید.

about-us

بنیان گذاران مجموعه لاراتاندر

صمیمانه و با افتخار در مجموعه میزبانی وب لاراتاندر همراه شما هستیم

سیاوش حسین زاده

CEO & Founder @larathunder.com

“قدم اول موفقیت در دنیای آنلاین، داشتن یک وبسایت خیره کنندست که هویت برند شما را به تصویر بکشد...”

جمشید خوشکار

CO-Founder @larathunder.com

“بیست ساله پیش بهترین شانس شروع یک بیزنس آنلاین بود و از دستش دادی! اما دومین شانس تو همین امروزه....”

دانیال نیک نفس

Founder @larathunder.com

”همیشه سعی کنید به جای عبور از جاده ای که همه عبور می کنند، به مکانی بروید که جاده ای ندارد و برای بقیه رد پای خود را بر جای بگذارید”